Для нас - це вдала можливість віднайти нових партнерів, збільшити кількість туристів та поширити інформацію про санаторії «Алмаз» та «Кристал», а ще нагода заявити, що ми не втрачаємо своїх позицій і не зважаючи на високий рівень конкуренції продовжуємо бути одним з лідерів галузі санаторно-курортних послуг. Дбайливо зберігаємо свій досвід і традиції.

Щороку на виставках такого масштабу туристичні компанії обирають найцікавіші пропозизиції для представлення на внутрішньому та міжнародному туричних ринках, отже під час роботи виставки ТОВ «Українська готельна група» було укладено 17 нових угод про співпрацю, що свідчить про зацікавленість наших партнерів та високий попит туристів. Наші санаторії залишаються місцем куди за оздоровленням приїжджають численні гості з України та із-за кордону.

Під час проведення події на стенді компанії всі бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями санаторіїв «Алмаз» та «Кристал» та отримати відповіді на всі цікавлячи запитання. Ми в свою чергу отримали велике задоволення від спілкування.

ТОВ «Українська готельна група» висловлює щиру подяку усім гостям та партнерам, які завітали на наш стенд.

Дякуємо за довіру, за те що обрали або плануєте обрати для відпочинку наші санаторії.