Трускавець - славнозвісний бальнеологічний курорт України, а ще це місце називають перлиною в короні Карпат.

Якщо ви збираєтеся їхати в Трускавець, то напевно вам буде цікаво дізнатися, чим же ще тут можна зайнятися, крім лікування. Трускавець - місто невелике і може здивувати вас своєю природою і пам'ятками. Обійти його можна за пару днів, але враховуйте що через особливості рельєфу від прогулянки можна втомитися набагато швидше, ніж ви звикли.

Курортний парк

Трускавець захоплює не лише своїми ландшафтами, але й напрочуд чистим повітрям, а унікальний пам'ятник садово-паркового мистецтва, курортний парк, який займає площу майже 50 га, вважається гордістю курорту та його «легенями».

Курорт Трускавець розташований у підніжжі Карпат. Сама природа наділила його унікальними кліматичними умовами і природними цілющими багатствами. Одним з основних факторів оздоровлення на курорті є екологія.

Трускавець є одним з найбільш екологічно чистих міст України. Сьогодні екологія великих міст залишає бажати кращого. Саме тому багато туристів, плануючи поїздку на курорт вибирають екологічно - чисті регіони.

Музей «Михайла Біласа»

Музей народного художника України Михайла Біласа відкритий 1992 р. Це перший прижиттєвий музей в Україні. Відкрився він у місті, де сьогодні проживає майстер. Розмістився музей в одному з найгарніших будинків Трускавця, збудованому в кінці XIX ст. - Старовинної віллі «Гопляна».

Михайло Білас - плідний і багатогранний художник. Його руками тчуться килими, верети, гобелени, ліжники, а також вишивані серветки, доріжки, подушки. Він - майстер текстильної пластики, образно виразних іграшок та декоративних квітів, автор неперевершених сюжетних панно та аплікацій. Одночасно він і тонкий колорист, "композитор кольору".

Музей «Історія Трускавця»

Музей «Історія Трускавця» - міський історичний музей в місті Трускавець Львівської області відкритий 29 грудня 1982 р. В музеї виставлено зібрання матеріалів і предметів з історії та культури міста, про видатних особистостей, пов'язані з Трускавцем.

У 7 залах музею експонується чимало цікавих документів, оригінальних експонатів з історії та побуту населення Підгір'я від найдавніших часів до сучасності. Музей також має 2 виставкові зали, в яких організовуються різноманітні виставки.