Про Трускавець

Про Трускавець

Трускавець - затишний і екологічно чистий регіон - розташований біля самого підніжжя Карпат, оточений мальовничими пагорбами і зеленим лісом, наповнений кристально чистим повітрям.

Медичні програми

Медичні програми

Спеціалістами санаторію розроблено та впроваджено комплексні медичні програми оздоровлення організму.

Проживання

Проживання

Якщо вирішили відвідати Трускавець, дешеве житло від ТОВ «Українська готельна група» без сумніву стане знахідкою, адже задовольнить потреби навіть вибагливих клієнтів.

Харчування

Харчування

Курортне харчування в Трускавці є одним з факторів ефективного лікування. Правильне дієтичне харчування допомагає відновити процеси та покращити функціонування окремих органів.

Дозвілля

Дозвілля

Трускавець - славнозвісний бальнеологічний курорт України, а ще це місце називають перлиною в короні Карпат.

Партнерам

Партнерам

Компанія ТОВ «Українська готельна група» запрошує до плідної і взаємовигідної співпраці активні туристичні компанії, агенства та інтернет-ресурси.

Мінеральні води

Мінеральні води

Трускавець - один з курортів світу який має таке розмаїття мінеральних вод - від слабомінералізованих з вмістом органічних речовин, до високомінералізованих розсолів.

Антистресова  програма

Антистресова програма

Стрес став хворобою інформаційної епохи. Життя без стресу - мрія багатьох людей, які стикаються з численними проблемами і труднощами. Але для того, щоб знайти спокій, потрібно знати методи боротьби зі стресовими ситуаціями.