Підшлункова залоза

Підшлункова залоза

Навіть незначна на перший погляд хвороба підшлункової залози лікування потребує зваженого і довготривалого. Досвідчені лікарі рекомендують на стадії загострення панкреатиту взагалі не вживати їжу, пити виключно мінеральну воду. Якість розчеплення, повноцінного засвоєння корисних речовин залежить від підшлункової залози. Саме вона виробляє ферменти переробки всіх компонентів, інсулін, необхідний для засвоєння глюкози. Дисфункція підшлункової дестабілізує роботу всіх систем організму.

Перлинні ванни

Перлинні ванни

Один із методів водної терапії, в процесі котрого тіло оточують численні бульбашки перламутрового відтінку, носить мелодійну назву - перлинні ванни. Ніяких перлів при цьому не використовується, просто з товщі води на поверхню вивільняються повітряні бульбашки, які зовні нагадують розсипи перлів. Вони здатні створювати антистресовий ефект, мають профілактичну, лікувальну дію.

Теренкур

Теренкур

Теренкур – це один з популярних видів лікувальної фізкультури у місті-курорт Трускавець. Його ще називають теренкур ЛФК.

Веб-камери Трускавця

Веб-камери Трускавця

У місті Трускавець веб камери встановлені на центральній площі Незалежності. Це місце проведення різноманітних концертів, фестивалів, дитячих виступів, які Ви також можете переглянути в реальному часі.

Лікування та профілактика жовчнокам'яної хвороби

Лікування та профілактика жовчнокам'яної хвороби

Одним з найпопулярніших напрямків, що пропонують санаторії курортного міста Трускавець, є лікування жовчнокам’яної хвороби. Жовчнокам'яна хвороба у розвинутих країнах зустрічається у 10-15% дорослого населення. А за статистикою вона входить у трійку найбільш розповсюджених захворювань людини і займає третє місце після серцево-судинних захворювань та цукрового діабету. Діагностується дане захворювання найчастіше у жінок віком старше сорока років. Серед дітей частота виявлення ЖКХ складає близько 5%.

Дотримання спеціальних дієт

Дотримання спеціальних дієт

Організоване за всіма правилами раціональне харчування, яке також називають дієтичним чи лікувальним харчуванням, забезпечує нормальний перебіг усіх процесів росту і розвитку людського організму, збереження здоров'я і працездатності людини. Воно побудоване на дослідженнях багатьох вчених у різних наукових галузях.

Типи та симптоми простатиту

Типи та симптоми простатиту

Простатит - це запалення передміхурової залози, основною причиною якого вважається інфекція. Запальний процес також може виникнути без будь-яких ознак інфекції. Тільки 5-10% випадків простатиту викликаються бактеріальною інфекцією.

Методи боротьби з хронічним циститом

Методи боротьби з хронічним циститом

Одним з найбільш розповсюджених захворювань в урології є цистит, або запалення сечового міхура. Цистит частіше зустрічається у жінок. Це пов'язано з тим, що у жінок сечовипускальний канал короткий і широкий, і по ньому інфекція потрапляє в сечовий міхур значно легше, ніж у чоловіків.